O nás

Octavia

Autopožičovňa poskytuje prenájom motorových vozidiel v Bratislave ako aj po celom Slovensku a v zahraničí. Naše služby sú založené na kvalite a osobnom prístupe k zákazníkom.

Naše vozidlá sú vybrané zo zreteľom na potreby zákazníka, preto poskytujeme nové spoľahlivé autá s nízkym počtom najazdených kilometrov, ktoré sú pravidelne kontrolované v autorizovanom servise. Neúčtujeme si žiadne skryté poplatky, všetky ceny sú vždy aktuálne a môžete ich nájsť v našom cenníku. Naša autopožičovňa sídli v Bratislave a Myjave. Vozidlo vám vieme pristaviť na akékoľvek miesto podľa výberu zákazníka.

Vyberte si druh auta, ktoré si chcete požičať

null

Osobné autá

Požičajte si niečo spoľahlivé. Rozhodnúť sa môžete pre vozidlá: VW Passat, Audi A3, Škoda Octavia a Škoda Fabia. V každom z nich bude vaša dovolenka, služobná cesta alebo výlet za rodinou skvelým zážitkom.

null

Úžitkové autá

Na poriadny náklad si od nás môžete požičať niektoré z úžitkových áut. V ponuke máme: Renault Master, Mercedes Vito a Peugeot Partner. Sú to tí najlepší pomocníci pri sťahovaní, rekonštrukciách a veľkých nákupoch.